Jakie warunki trzeba spełnić, aby poddać się zabiegowi powiększania ust?

Doskonałe działanie kwasu hialuronowego na urodę słabnie wraz z wiekiem. Zawarty naturalnie w komórkach organizmu kwas hialuronowy, świetnie wiążący komórki wody, poprawiając tym samym elastyczność, jędrność i sprężystość skóry, w miarę upływu czasu działa coraz słabiej. Zawartość tej, cennej dla organizmu substancji może zostać uzupełniona dzięki nowoczesnym zabiegom kosmetycznym, dzięki którym poziom napięcia skóry wzrośnie. W przypadku osłabienia jędrności, zwiotczenia skóry ust, doskonałą metodą na przywrócenie im wcześniejszej formy oraz ujędrnienie i wypełnienie jest powiększenie ust kwasem hialuronowym.

Aby zabieg powiększania ust był bezpieczny…

Zabieg powiększania ust w Gdańsku przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, trwa około trzydziestu minut, jednak dla zachowania bezpieczeństwa poprzedzony musi być wywiadem medycznym, który pozwoli wyeliminować czynniki ryzyka. Lekarz musi być pewnym, że pacjentka nie posiada nadwrażliwości na kwas hialuronowy. Informacje, odnośnie alergii, przebytych chorób oraz przyjmowanych leków są niezwykle istotne. Aby powiększanie ust było bezpiecznym zabiegiem, należy wziąć pod uwagę przeciwwskazania do zabiegu, do których zaliczyć trzeba antybiotykoterapię, immunoterapię, choroby układu immunologicznego, ciążę i okres karmienia piersią, opryszczka lub inne zmiany wirusowe lub bakteryjne w obrębie ust.

Warunki, jakie należy spełnić przed zabiegiem.

W ciągu trzech dni przed zabiegiem, należy unikać przyjmowania środków przeciwzapalnych oraz aspiryny. W dniu planowanego zabiegu należy powstrzymać się od dużego nagrzewania ciała w solarium lub w saunie oraz od wykonywania intensywnego wysiłku fizycznego. Na powiększanie ust lepiej więc nie wybieraj się rowerem, zwłaszcza gdy już jesteś spóźniona, nie korzystaj tez z siłowni lub intensywnego treningu fitness lub zumby. Pamiętaj, aby bezpośrednio przed zabiegiem dokładnie zmyć makijaż, zwłaszcza w obrębie ust. Ciesz się efektem, utrzymującym się około sześciu miesięcy.

 

Add Comment