1 Kolejka
|
Gospodarz |
|
Gość |
2022-08-13 16:00
|
Tarant Wójcin |
|
6:0 |
|
Dąb Barcin |
2022-08-13 16:00
|
Cukrownik Tuczno |
|
1:1 |
|
Piast Złotniki Kujawskie |
2022-08-14 16:00
|
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia |
|
2:3 |
|
Pogoń II Mogilno |
2022-08-13 11:00
|
Kujawy Markowice |
|
1:0 |
|
Pałuczanka Żnin |
2022-08-13 15:00
|
AF Brzoza |
|
1:0 |
|
Szubinianka Szubin |
2022-08-14 17:00
|
Zagłębie Piechcin |
|
1:1 |
|
Mikrus Szadłowice |
2022-08-13 11:00
|
Spójnia Białe-Błota |
|
3:1 |
|
Goplania Inowrocław | |
2 Kolejka
|
Gospodarz |
|
Gość |
2022-08-20 18:00
|
Dąb Barcin |
|
1:0 |
|
Goplania Inowrocław |
2022-08-20 17:00
|
Mikrus Szadłowice |
|
0:0 |
|
Spójnia Białe-Błota |
2022-08-20 15:00
|
Szubinianka Szubin |
|
4:1 |
|
Zagłębie Piechcin |
2022-08-20 17:00
|
Pałuczanka Żnin |
|
2:0 |
|
AF Brzoza |
2022-08-21 17:00
|
Pogoń II Mogilno |
|
2:1 |
|
Kujawy Markowice |
2022-08-21 17:00
|
Piast Złotniki Kujawskie |
|
3:2 |
|
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia |
2022-08-20 15:30
|
Tarant Wójcin |
|
2:2 |
|
Cukrownik Tuczno | |
3 Kolejka
|
Gospodarz |
|
Gość |
2022-08-27 14:00
|
Cukrownik Tuczno |
|
3:0 |
|
Dąb Barcin |
2022-08-28 17:00
|
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia |
|
2:4 |
|
Tarant Wójcin |
2022-08-27 15:00
|
Kujawy Markowice |
|
4:2 |
|
Piast Złotniki Kujawskie |
2022-08-27 14:00
|
AF Brzoza |
|
7:0 |
|
Pogoń II Mogilno |
2022-08-27 15:00
|
Zagłębie Piechcin |
|
1:0 |
|
Pałuczanka Żnin |
2022-08-27 14:30
|
Spójnia Białe-Błota |
|
3:2 |
|
Szubinianka Szubin |
2022-08-28 13:00
|
Goplania Inowrocław |
|
1:3 |
|
Mikrus Szadłowice | |
4 Kolejka
|
Gospodarz |
|
Gość |
2022-09-03 16:00
|
Dąb Barcin |
|
2:2 |
|
Mikrus Szadłowice |
2022-09-03 15:00
|
Szubinianka Szubin |
|
1:4 |
|
Goplania Inowrocław |
2022-09-03 17:00
|
Pałuczanka Żnin |
|
2:3 |
|
Spójnia Białe-Błota |
2022-09-04 17:00
|
Pogoń II Mogilno |
|
2:1 |
|
Zagłębie Piechcin |
2022-09-04 15:00
|
Piast Złotniki Kujawskie |
|
3:4 |
|
AF Brzoza |
2022-09-03 15:30
|
Tarant Wójcin |
|
3:0 |
|
Kujawy Markowice |
2022-09-03 15:00
|
Cukrownik Tuczno |
|
2:0 |
|
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia | |
5 Kolejka
|
Gospodarz |
|
Gość |
2022-09-11 13:00
|
Goplania Inowrocław |
|
1:0 |
|
Pałuczanka Żnin |
2022-09-10 11:00
|
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia |
|
2:1 |
|
Dąb Barcin |
2022-09-10 15:00
|
Kujawy Markowice |
|
0:2 |
|
Cukrownik Tuczno |
2022-09-10 13:45
|
AF Brzoza |
|
7:1 |
|
Tarant Wójcin |
2022-09-10 16:00
|
Zagłębie Piechcin |
|
0:4 |
|
Piast Złotniki Kujawskie |
2022-09-10 11:00
|
Spójnia Białe-Błota |
|
1:1 |
|
Pogoń II Mogilno |
2022-09-10 16:45
|
Mikrus Szadłowice |
|
2:1 |
|
Szubinianka Szubin | |
6 Kolejka
|
Gospodarz |
|
Gość |
2022-09-17 16:00
|
Dąb Barcin |
|
2:2 |
|
Szubinianka Szubin |
2022-09-17 17:00
|
Pałuczanka Żnin |
|
1:1 |
|
Mikrus Szadłowice |
2022-09-17 16:00
|
Pogoń II Mogilno |
|
1:1 |
|
Goplania Inowrocław |
2022-09-17 16:00
|
Piast Złotniki Kujawskie |
|
1:4 |
|
Spójnia Białe-Błota |
2022-09-17 16:30
|
Tarant Wójcin |
|
5:1 |
|
Zagłębie Piechcin |
2022-09-17 16:00
|
Cukrownik Tuczno |
|
1:0 |
|
AF Brzoza |
2022-09-17 11:00
|
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia |
|
4:3 |
|
Kujawy Markowice | |
7 Kolejka
|
Gospodarz |
|
Gość |
2022-09-24 15:00
|
Kujawy Markowice |
|
7:2 |
|
Dąb Barcin |
2022-09-24 16:00
|
AF Brzoza |
|
2:4 |
|
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia |
2022-09-24 15:00
|
Zagłębie Piechcin |
|
0:4 |
|
Cukrownik Tuczno |
2022-09-25 11:00
|
Spójnia Białe-Błota |
|
2:3 |
|
Tarant Wójcin |
2022-09-24 16:00
|
Goplania Inowrocław |
|
1:2 |
|
Piast Złotniki Kujawskie |
2022-09-24 11:30
|
Mikrus Szadłowice |
|
2:3 |
|
Pogoń II Mogilno |
2022-09-24 15:00
|
Szubinianka Szubin |
|
0:2 |
|
Pałuczanka Żnin | |
8 Kolejka
|
Gospodarz |
|
Gość |
2022-10-01 15:00
|
Dąb Barcin |
|
1:1 |
|
Pałuczanka Żnin |
2022-10-02 15:00
|
Pogoń II Mogilno |
|
0:3 |
|
Szubinianka Szubin |
2022-10-01 16:00
|
Piast Złotniki Kujawskie |
|
2:3 |
|
Mikrus Szadłowice |
2022-10-01 15:30
|
Tarant Wójcin |
|
1:4 |
|
Goplania Inowrocław |
2022-10-02 12:00
|
Cukrownik Tuczno |
|
3:3 |
|
Spójnia Białe-Błota |
2022-10-01 11:00
|
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia |
|
5:1 |
|
Zagłębie Piechcin |
2022-10-01 15:00
|
Kujawy Markowice |
|
5:1 |
|
AF Brzoza | |
9 Kolejka
|
Gospodarz |
|
Gość |
2022-10-08 15:30
|
AF Brzoza |
|
4:0 |
|
Dąb Barcin |
2022-10-09 11:00
|
Zagłębie Piechcin |
|
0:4 |
|
Kujawy Markowice |
2022-10-08 14:30
|
Spójnia Białe-Błota |
|
3:3 |
|
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia |
2022-10-09 12:00
|
Goplania Inowrocław |
|
1:3 |
|
Cukrownik Tuczno |
2022-10-08 15:00
|
Mikrus Szadłowice |
|
6:0 |
|
Tarant Wójcin |
2022-10-08 15:00
|
Szubinianka Szubin |
|
9:1 |
|
Piast Złotniki Kujawskie |
2022-10-08 16:00
|
Pałuczanka Żnin |
|
0:0 |
|
Pogoń II Mogilno | |
10 Kolejka
|
Gospodarz |
|
Gość |
2022-10-15 15:00
|
Dąb Barcin |
|
0:1 |
|
Pogoń II Mogilno |
2022-10-15 15:00
|
Piast Złotniki Kujawskie |
|
2:1 |
|
Pałuczanka Żnin |
2022-10-16 11:00
|
Tarant Wójcin |
|
4:0 |
|
Szubinianka Szubin |
2022-10-15 14:00
|
Cukrownik Tuczno |
|
1:0 |
|
Mikrus Szadłowice |
2022-10-15 12:00
|
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia |
|
3:1 |
|
Goplania Inowrocław |
2022-10-15 14:00
|
Kujawy Markowice |
|
3:2 |
|
Spójnia Białe-Błota |
2022-10-15 15:00
|
AF Brzoza |
|
3:0 |
|
Zagłębie Piechcin | |
11 Kolejka
|
Gospodarz |
|
Gość |
2022-10-23 11:00
|
Zagłębie Piechcin |
|
0:2 |
|
Dąb Barcin |
2022-10-23 11:00
|
Spójnia Białe-Błota |
|
3:2 |
|
AF Brzoza |
2022-10-22 15:00
|
Goplania Inowrocław |
|
2:2 |
|
Kujawy Markowice |
2022-10-22 15:00
|
Mikrus Szadłowice |
|
6:2 |
|
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia |
2022-10-22 15:00
|
Pałuczanka Żnin |
|
4:2 |
|
Tarant Wójcin |
2022-10-23 14:00
|
Pogoń II Mogilno |
|
2:1 |
|
Piast Złotniki Kujawskie |
2022-10-22 15:00
|
Cukrownik Tuczno |
|
2:1 |
|
Szubinianka Szubin | |
12 Kolejka
|
Gospodarz |
|
Gość |
2022-10-30 13:30
|
Dąb Barcin |
|
6:1 |
|
Piast Złotniki Kujawskie |
2022-10-29 15:00
|
Tarant Wójcin |
|
1:5 |
|
Pogoń II Mogilno |
2022-10-29 14:00
|
Cukrownik Tuczno |
|
0:0 |
|
Pałuczanka Żnin |
2022-10-30 14:00
|
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia |
|
3:4 |
|
Szubinianka Szubin |
2022-10-29 14:00
|
Kujawy Markowice |
|
6:2 |
|
Mikrus Szadłowice |
2022-10-29 15:00
|
AF Brzoza |
|
3:0 |
|
Goplania Inowrocław |
2022-10-30 11:00
|
Zagłębie Piechcin |
|
0:3 |
|
Spójnia Białe-Błota | |
13 Kolejka
|
Gospodarz |
|
Gość |
2022-11-06 11:00
|
Spójnia Białe-Błota |
|
4:2 |
|
Dąb Barcin |
2022-11-05 14:00
|
Goplania Inowrocław |
|
3:1 |
|
Zagłębie Piechcin |
2022-11-05 14:00
|
Mikrus Szadłowice |
|
1:2 |
|
AF Brzoza |
2022-11-05 13:30
|
Szubinianka Szubin |
|
2:1 |
|
Kujawy Markowice |
2022-11-05 13:00
|
Pałuczanka Żnin |
|
2:2 |
|
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia |
2022-11-06 13:00
|
Pogoń II Mogilno |
|
1:2 |
|
Cukrownik Tuczno |
2022-11-05 13:30
|
Piast Złotniki Kujawskie |
|
1:8 |
|
Tarant Wójcin | |
14 Kolejka
|
Gospodarz |
|
Gość |
2023-03-25
|
Goplania Inowrocław |
|
0:3 |
|
Spójnia Białe-Błota |
2023-03-25 16:00
|
Szubinianka Szubin |
|
2:2 |
|
AF Brzoza |
2023-03-25 12:00
|
Mikrus Szadłowice |
|
3:1 |
|
Zagłębie Piechcin |
2023-03-25 15:00
|
Pałuczanka Żnin |
|
3:1 |
|
Kujawy Markowice |
2023-03-25 16:00
|
Piast Złotniki Kujawskie |
|
1:1 |
|
Cukrownik Tuczno |
2023-03-25 16:00
|
Dąb Barcin |
|
1:0 |
|
Tarant Wójcin |
2023-03-26 15:00
|
Pogoń II Mogilno |
|
3:0 |
|
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia | |
15 Kolejka
|
Gospodarz |
|
Gość |
2023-04-01 15:00
|
Goplania Inowrocław |
|
0:3 |
|
Dąb Barcin |
2023-04-01 15:00
|
Zagłębie Piechcin |
|
2:3 |
|
Szubinianka Szubin |
2023-04-01 15:00
|
Kujawy Markowice |
|
3:1 |
|
Pogoń II Mogilno |
2023-04-01 11:00
|
Spójnia Białe-Błota |
|
4:0 |
|
Mikrus Szadłowice |
2023-04-01 11:00
|
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia |
|
4:1 |
|
Piast Złotniki Kujawskie |
2023-04-01 13:00
|
Cukrownik Tuczno |
|
1:1 |
|
Tarant Wójcin |
2023-04-01 15:00
|
AF Brzoza |
|
2:1 |
|
Pałuczanka Żnin | |
16 Kolejka
|
Gospodarz |
|
Gość |
2023-04-08 17:00
|
Mikrus Szadłowice |
|
3:0 |
|
Goplania Inowrocław |
2023-04-08 16:00
|
Tarant Wójcin |
|
5:1 |
|
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia |
2023-04-08 14:00
|
Szubinianka Szubin |
|
2:0 |
|
Spójnia Białe-Błota |
2023-04-08 11:00
|
Pałuczanka Żnin |
|
6:0 |
|
Zagłębie Piechcin |
2023-04-08 13:00
|
Dąb Barcin |
|
2:0 |
|
Cukrownik Tuczno |
2023-04-08 16:00
|
Piast Złotniki Kujawskie |
|
1:4 |
|
Kujawy Markowice |
2023-04-08 16:00
|
Pogoń II Mogilno |
|
1:0 |
|
AF Brzoza | |
17 Kolejka
|
Gospodarz |
|
Gość |
2023-04-15 17:00
|
Mikrus Szadłowice |
|
1:5 |
|
Dąb Barcin |
2023-04-15 16:00
|
Zagłębie Piechcin |
|
0:1 |
|
Pogoń II Mogilno |
2023-04-15 11:00
|
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia |
|
2:2 |
|
Cukrownik Tuczno |
2023-04-15 11:00
|
Spójnia Białe-Błota |
|
0:1 |
|
Pałuczanka Żnin |
2023-04-15
|
Goplania Inowrocław |
|
0:3 |
|
Szubinianka Szubin |
2023-04-15 15:00
|
Kujawy Markowice |
|
5:1 |
|
Tarant Wójcin |
2023-04-15 16:00
|
AF Brzoza |
|
5:1 |
|
Piast Złotniki Kujawskie | |
18 Kolejka
|
Gospodarz |
|
Gość |
2023-04-22 15:00
|
Cukrownik Tuczno |
|
1:2 |
|
Kujawy Markowice |
2023-04-22 16:00
|
Szubinianka Szubin |
|
7:0 |
|
Mikrus Szadłowice |
2023-04-23 12:00
|
Tarant Wójcin |
|
2:0 |
|
AF Brzoza |
2023-04-22 16:00
|
Dąb Barcin |
|
1:5 |
|
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia |
2023-04-22 16:00
|
Piast Złotniki Kujawskie |
|
3:1 |
|
Zagłębie Piechcin |
2023-04-22 17:00
|
Pałuczanka Żnin |
|
3:0 |
|
Goplania Inowrocław |
2023-04-23 17:00
|
Pogoń II Mogilno |
|
3:1 |
|
Spójnia Białe-Błota | |
19 Kolejka
|
Gospodarz |
|
Gość |
2023-04-29
|
Goplania Inowrocław |
|
0:3 |
|
Pogoń II Mogilno |
2023-04-28 18:00
|
Mikrus Szadłowice |
|
0:2 |
|
Pałuczanka Żnin |
2023-04-29 11:00
|
Spójnia Białe-Błota |
|
2:3 |
|
Piast Złotniki Kujawskie |
2023-04-29 11:00
|
Zagłębie Piechcin |
|
0:0 |
|
Tarant Wójcin |
2023-04-29 15:00
|
Kujawy Markowice |
|
4:1 |
|
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia |
2023-04-29 16:00
|
Szubinianka Szubin |
|
5:4 |
|
Dąb Barcin |
2023-04-29 15:00
|
AF Brzoza |
|
3:2 |
|
Cukrownik Tuczno | |
20 Kolejka
|
Gospodarz |
|
Gość |
2023-05-03 16:00
|
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia |
|
0:2 |
|
AF Brzoza |
2023-05-03 13:00
|
Cukrownik Tuczno |
|
4:0 |
|
Zagłębie Piechcin |
2023-05-03 17:30
|
Tarant Wójcin |
|
1:0 |
|
Spójnia Białe-Błota |
2023-05-03 16:00
|
Piast Złotniki Kujawskie |
|
3:0 |
|
Goplania Inowrocław |
2023-05-03 16:00
|
Dąb Barcin |
|
1:5 |
|
Kujawy Markowice |
2023-05-03 17:00
|
Pogoń II Mogilno |
|
1:1 |
|
Mikrus Szadłowice |
2023-05-03 17:00
|
Pałuczanka Żnin |
|
2:1 |
|
Szubinianka Szubin | |
21 Kolejka
|
Gospodarz |
|
Gość |
2023-05-06
|
Goplania Inowrocław |
|
0:3 |
|
Tarant Wójcin |
2023-05-06 16:00
|
Zagłębie Piechcin |
|
4:2 |
|
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia |
2023-05-06 16:00
|
Szubinianka Szubin |
|
4:2 |
|
Pogoń II Mogilno |
2023-05-06 17:00
|
Mikrus Szadłowice |
|
4:2 |
|
Piast Złotniki Kujawskie |
2023-05-06 15:00
|
Spójnia Białe-Błota |
|
3:3 |
|
Cukrownik Tuczno |
2023-05-06 16:00
|
AF Brzoza |
|
1:5 |
|
Kujawy Markowice |
2023-05-06 17:00
|
Pałuczanka Żnin |
|
10:0 |
|
Dąb Barcin | |
22 Kolejka
|
Gospodarz |
|
Gość |
2023-05-13 15:00
|
Kujawy Markowice |
|
4:0 |
|
Zagłębie Piechcin |
2023-05-13 10:30
|
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia |
|
3:2 |
|
Spójnia Białe-Błota |
2023-05-14 17:00
|
Pogoń II Mogilno |
|
1:2 |
|
Pałuczanka Żnin |
2023-05-13
|
Cukrownik Tuczno |
|
3:0 |
|
Goplania Inowrocław |
2023-05-14 17:00
|
Tarant Wójcin |
|
4:0 |
|
Mikrus Szadłowice |
2023-05-13 16:00
|
Piast Złotniki Kujawskie |
|
2:4 |
|
Szubinianka Szubin |
2023-05-13 16:00
|
Dąb Barcin |
|
2:1 |
|
AF Brzoza | |
23 Kolejka
|
Gospodarz |
|
Gość |
2023-05-20 16:00
|
Szubinianka Szubin |
|
1:3 |
|
Tarant Wójcin |
2023-05-20 11:00
|
Spójnia Białe-Błota |
|
5:1 |
|
Kujawy Markowice |
2023-05-20 11:00
|
Zagłębie Piechcin |
|
0:5 |
|
AF Brzoza |
2023-05-20 17:00
|
Mikrus Szadłowice |
|
1:4 |
|
Cukrownik Tuczno |
2023-05-20
|
Goplania Inowrocław |
|
0:3 |
|
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia |
2023-05-21 17:00
|
Pogoń II Mogilno |
|
3:1 |
|
Dąb Barcin |
2023-05-21 17:00
|
Pałuczanka Żnin |
|
1:0 |
|
Piast Złotniki Kujawskie | |
24 Kolejka
|
Gospodarz |
|
Gość |
2023-05-27 16:00
|
Szubinianka Szubin |
|
4:3 |
|
Cukrownik Tuczno |
2023-05-27 11:00
|
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia |
|
7:0 |
|
Mikrus Szadłowice |
2023-05-26 18:30
|
Tarant Wójcin |
|
1:3 |
|
Pałuczanka Żnin |
2023-05-27 15:00
|
Kujawy Markowice |
|
3:0 |
|
Goplania Inowrocław |
2023-05-27 15:00
|
AF Brzoza |
|
1:2 |
|
Spójnia Białe-Błota |
2023-05-27 16:00
|
Piast Złotniki Kujawskie |
|
3:0 |
|
Pogoń II Mogilno |
2023-05-27 16:00
|
Dąb Barcin |
|
3:0 |
|
Zagłębie Piechcin | |
25 Kolejka
|
Gospodarz |
|
Gość |
2023-06-03 16:00
|
Szubinianka Szubin |
|
4:3 |
|
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia |
2023-06-03
|
Goplania Inowrocław |
|
0:3 |
|
AF Brzoza |
2023-06-03 11:00
|
Spójnia Białe-Błota |
|
3:0 |
|
Zagłębie Piechcin |
2023-06-04 17:00
|
Mikrus Szadłowice |
|
1:1 |
|
Kujawy Markowice |
2023-06-03 16:00
|
Piast Złotniki Kujawskie |
|
4:3 |
|
Dąb Barcin |
2023-06-03 19:00
|
Pałuczanka Żnin |
|
0:1 |
|
Cukrownik Tuczno |
2023-06-04 17:00
|
Pogoń II Mogilno |
|
2:1 |
|
Tarant Wójcin | |
26 Kolejka
|
Gospodarz |
|
Gość |
2023-06-10
|
Zagłębie Piechcin |
|
3:0 |
|
Goplania Inowrocław |
2023-06-10 16:00
|
Tarant Wójcin |
|
4:1 |
|
Piast Złotniki Kujawskie |
2023-06-10 14:00
|
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia |
|
1:4 |
|
Pałuczanka Żnin |
2023-06-10 14:00
|
Cukrownik Tuczno |
|
4:0 |
|
Pogoń II Mogilno |
2023-06-10 15:00
|
Kujawy Markowice |
|
0:1 |
|
Szubinianka Szubin |
2023-06-10 15:00
|
AF Brzoza |
|
4:1 |
|
Mikrus Szadłowice |
2023-06-10 15:00
|
Dąb Barcin |
|
1:3 |
|
Spójnia Białe-Błota | |