Powiększanie ust – czy warto zapłacić więcej?

Piękne i pełne usta są marzeniem każdej kobiety. Nadają całej twarzy seksapilu i naturalnej zmysłowości. Jeśli zdecydujemy się na powiększenie naszych ust i spełnienie marzenia związanego z pięknym wyglądem, zadbajmy o to, aby efekt końcowy był rzeczywiście naturalny, piękny i…wymarzony.

powiększanie ust Gdańsk

Ingerencja w nasze ciało powinna być przemyślana i sprawdzona pod każdym kątem. Przy powiększaniu ust nie powinniśmy się sugerować tylko ceną. Nie zawsze więcej znaczy lepiej, czy bardziej dokładnie. Tego typu zabiegi mają swoje ścisłe granice i każde odchylenie powinno nas zastanowić.

Ile zapłacimy za powiększanie ust?
Koszt zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym waha się w granicach od 800 do 1400 złotych. W mniejszych miastach jest on znacznie niższy niż w większych i jest to w zasadzie normą. Jednak i w większych miastach zdarzają się gabinety, które proponują wykonanie zabiegu za kilkaset złotych. Wszystko zależy od ilości zużytego materiału. Duża część kosztu zabiegu to sam preparat. Dodatkowo do kosztu zabiegu dochodzi jego wykonanie, a więc opłacenie specjalisty oraz opłata za poświęcony czasu i miejsce zabiegu. Wszystko to składa się na całą kwotę, którą musimy zapłacić. Jeśli więc natrafiamy na ofertę typu „powiększenie ust 500 zł/1 ml” powinniśmy się zastanowić dlaczego dany gabinet ma taką promocję? I w zasadzie, abo lekarz robi zabieg po kosztach, albo preparat, z którego korzysta jest tani, a więc i słaby. Na przykład powiększenie ust w Gdańsku to koszt koło 1000 zł. Zdecydowanie lepiej zapłacić więcej, a mieć pewność, że zabieg wykonał lekarz dobrym preparatem.


Sprawdź cenę – powiększanie ust Gdańsk

Warto również w tym miejscu poruszyć kwestię tzw. zakupów grupowych w kontekście powiększania ust – trzeba mieć się na baczności podczas takich okazji, ponieważ często prowadzone są przez niedoświadczonych lekarzy i potrafią przynieść więcej strat niż zysków. Włącznie z poważnymi efektami ubocznymi. Zamiast cieszyć się wymarzonym wyglądem, musimy leczyć konsekwencje nieprzemyślanych decyzji.

 

Add Comment