Perfekcyjny makijaż? Makijaż permanentny

Makijaż permanentny to najtrwalsza metoda makijażu. Dzięki niemu Twój makijaż przetrwa w nienagannym stanie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Podkreślając urodę w permanentny sposób, nie będziesz, co chwilę spoglądać w lusterko w obawie, że Twoja szminka przemieściła się na zęby…

Makijaż permanentny Gdańsk


Usta

Makijaż permanentny ust pozwoli Ci poprawić ich kształt. Możesz je powiększyć, pomniejszyć, wyrównać asymetrię i najważniejsze – nadać im nowy kolor. Wiele kobiet ma niewyraźny, mdły kolor ust, przez co kontur warg staje się niewidoczny. Nawet najbardziej trwała szminka wymaga poprawek. A te o przedłużonej trwałości potrafią wysuszyć nasze usta i podkreślić suche skórki. Makijaż permanentny ust to zmysłowe usta na stałe.

Brwi

Od kilku lat zwraca się szczególną uwagę na brwi. Modelka – Cara Delevingne, zapoczątkowała erę naturalnych brwi. Od tamtej pory zrezygnowałyśmy z przesadnego skubania włosków na rzecz uzupełniania łuków i powrotu do naturalnego ich kształtu. Jednak niektóre kobiety przez długoletnią depilację włosków w tych miejscach, pozbyły się ich na dobre. Zdarza się, że włoski już nie odrastają, tworząc dziury, które trzeba uzupełniać produktami kosmetycznymi. Makijaż permanentny Gdańsk pozwala na wypełnienie braków, jak również na pełną rekonstrukcję łuków brwiowych.

Powiek

Jeśli kreska na górnej powiece jest nieodłącznym elementem Twojego codziennego makijażu, zdajesz sobie sprawę, że wymaga nie lada precyzji. Rzadko kiedy obie kreski są tego samego kształtu i tej samej grubości. Kolejny problem stanowią ”jaskółki”, które nigdy nie są bliźniaczo podobne. Za sprawą makijażu permanentnego oszczędzisz czas i nerwy, a przede wszystkim… będziesz zawsze gotowa do wyjścia.

Zapisz

Add Comment