Nowy trend – mężczyźni reklamują kobiece kosmetyki!

Wśród kosmetycznych trendów, które w ciągu dwóch ostatnich miesięcy obiegły świat, znalazły się szminki w jaskrawych, neonowych kolorach, kosmetyki z wyciągiem ze ślimaka, pianki do golenia o aromaterapeutycznych właściwościach i… mężczyźni reklamujący kosmetyki do makijażu dla kobiet!

instagram.com/mannymua733

Nie da się ukryć, że branżą produktów pielęgnacyjnych potrząsnęły azjatyckie kosmetyki. Wynika to z faktu, że kobiety zaczęły interesować się samym rytuałem azjatyckiej pielęgnacji i szukać kosmetyków do tego przeznaczonych. Nowością stały się maseczki w płachcie, esencje kwiatowe (zastępujące toniki) oraz kosmetyki z wyciągiem ze śluzu ślimaka i aloesu.

Mężczyźni w reklamach kosmetyków kolorowych!

Z pewnością szokują też kampanie reklamowe kosmetyków kolorowych z mężczyznami w roli głównej. Na męskich modeli zdecydowała się między innymi firma Maybelline. Najnowszy tusz Maybelline promuje Manny Gutierrez, czyli MannyMua.

Marka Burrbery w tym sezonie postawiła na córkę Jude Law  – Iris.

Jeśli chodzi o manicure, to firma Caption zdecydowała się stworzyć linię 12 odcieni nude, by zadowolić konsumentów i ułatwić im wybór odpowiedniego odcienia.

Zdjęcie: instagram.com/mannymua733

Zapisz

Add Comment