Endermologia – zabieg na cellulit numer 1

Cellulit jest przypadłością,  z którą boryka się coraz to więcej kobiet. Najczęściej występuje na udach, brzuchu, a także piersiach. Powoduje, że w tych miejscach skóra jest pofałdowania, grudkowa i pomarszczona. To problem nie tylko natury estetycznej, ale także zdrowotnej. Należy pamiętać, że im szybciej podejmie się odpowiednie korki do walki z nim, tym szanse na jego pozbycie się będą większe. Wśród licznych metod i sposobów leczenia cellulitu na szczególną uwagę zasługuje endermologia.

 Endermologia – zabieg na cellulit nr 1

Endermologia jest masażem, łączącym w sobie także elementy podciśnienia, przez to oddziałuje on na skórną i podskórną tkankę łączną, wpływając na odmłodzenie i oczyszczenie skóry oraz jej odchudzenie. Zabieg przede wszystkim pomaga zredukować tkankę tłuszczową w sposób bezinwazyjny.

Masaż ten wykonywany jest przy pomocy specjalnych głowic, które rolują skórę do wewnątrz i na zewnątrz, docierając do jej głębokich warstw. Stymuluje to tkankę łączną, prowadząc do uwalniania krążenia żylnego i limfatycznego, a w efekcie do usuwania tłuszczu, a także poprawy krążenia krwi. Zabieg trwa około 40 minut, a skóra już po jego pierwszym wykonaniu będzie znacznie bardziej jędrna, wygładzona i napięta. Regularne poddawanie się endermologii (pełna kuracja to około 10-15 zabiegów) pozwoli skutecznie pozbyć się cellulitu, nadając przy tym piękny wygląd skórze. Rezultaty, jakie pozwala osiągnąć sprawiają, że jest zdecydowanym numerem jeden wśród zabiegów na cellulit.

_________________________________

Zabiegi na cellulit Gdańsk

_________________________________

Dodatkowo, aby wzmocnić i utrzymać efekty zabiegu zalecane jest picie dużej ilości wody, regularna aktywność fizyczna dopasowana do naszych możliwości, a także rezygnacja z produktów wysoko-tłuszczowych oraz cukrów prostych.

Przeciwwskazania

Endermologia nie jest wskazana dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią, a także dla osób, u których zdiagnozowany został czynny nowotwór, mających zapalenie żył, bielactwo lub choroby krwi.

 

Add Comment